Richter FerroHemo®

Šį produktą galima įsigyti be recepto, kad galėtumėte naudoti kaip maisto papildą. Tačiau norėdami pasiekti geriausių rezultatų, Richter FerroHemo® 18 mg vis tiek turėtumėte vartoti atsargiai. Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

„Richter FerroHemo® naudojimo instrukcijos

Kodėl buvo sukurtas Richter FerroHemo®?

RICHTER FerroHemo® yra lengvas geležies turintis maisto papildas, sukurtas papildyti organizmo geležies atsargas tuomet, kai geležies netenkama daugiau, nei jos įsisavinama. Geležis organizme negaminama, jos būtina gauti su maistu. Geležis yra būtinas mineralas. Geležis padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą, normalų deguonies pernešimą organizme. Geležis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą ir normalią imuninės sistemos veiklą. Geležis padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją bei mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Kai trūksta geležies, šios funkcijos gali sutrikti. Geležis padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją bei mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Kada vartoti Richter FerroHemo®?

RICHTER FerroHemo tinkamas vartoti 18 metų ir vyresniems asmenims. RICHTER FerroHemo ypač tinka pastoti planuojančioms moterims, moterims premenopauzės laikotarpiu bei senyviems žmonėms. Nors RICHTER FerroHemo nepakeičia subalansuotos mitybos, jis gali būti naudingas esant išskirtiniam geležies poreikiui, pvz., jauniems žmonėms, menstruacijų metu ar netekus kraujo dėl kitų priežasčių, nėščioms moterims, sportininkams, o taip pat esant mitybos apribojimams, pvz., mažinant svorį arba pablogėjus apetitui. Nevartokite RICHTER FerroHemo, jei yra geležies perteklius arba sutrikęs jos įsisavinimas organizme.

Kuo RICHTER FerroHemo® skiriasi nuo kitų geležies turinčių maisto papildų?

RICHTER FerroHemo® sudėtyje yra vadinamosios ne hemo geležies – geležies (II) sulfato ir hemoglobino – natūralios, vadinamosios hemo geležies. Jis buvo sukurtas dėl tos priežasties, kad vien ne hemo geležies turintys papildai yra blogai toleruojami ir prastai absorbuojami organizme. Skrandžio rūgštingumas, maistas ir gėrimai neturi įtakos hemo geležies įsisavinimui.

Kada rekomenduojama vartoti Richter FerroHemo®?

RICHTER FerroHemo tinkamas vartoti 18 metų ir vyresniems asmenims. RICHTER FerroHemo® ypač tinka pastoti planuojančioms moterims, moterims premenopauzės laikotarpiu bei senyviems žmonėms. Nors RICHTER FerroHemo® nepakeičia subalansuotos mitybos, jis gali būti naudingas esant išskirtiniam geležies poreikiui, pvz., jauniems žmonėms, menstruacijų metu ar netekus kraujo dėl kitų priežasčių, nėščioms moterims, sportininkams, o taip pat esant mitybos apribojimams, pvz., mažinant svorį arba pablogėjus apetitui. Nevartokite RICHTER FerroHemo®, jei yra geležies perteklius arba sutrikęs jos įsisavinimas organizme.

Ar Richter FerroHemo® galima vartoti kartu su vaistais?

Laikykitės RICHTER FerroHemo vartojimo nurodymų Nevartokite RICHTER FerroHemo®,
jei vartojate vaistų, kurių sudėtyje yra geležies.

Ar Richter FerroHemo® sukelia kokį nors šalutinį poveikį?

Kadangi šio maisto papildo sudėtyje yra geležies, pavartotas didelis jo kiekis gali būti žalingas labai mažiems vaikams. Nuo geležies išmatos gali patamsėti ar įgauti žalią spalvą. Tai yra normalu ir dėl to nerimauti nereikia. Jei pasireiškia bet koks šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Atsitiktinai pavartoję per didelę dozę, nutraukite vartojimą ir nedelsdami pasitarkite su gydytoju.

Kokia RICHTER FerroHemo® sudėtis?

RICHTER FerroHemo® yra geležies turintis maisto papildas. Maistinės ar fiziologinį poveikį
turinčios medžiagos nurodytos žemiau:

Vienoje tabletėje100 gramųEB RMV% EB RMV
Geležis18 mg2 g14 mg129%
Hemoglobinas519 mg57,67 g

RMV = Referencinė maistinė vertė

Sudedamosios dalys:

Galvijų hemoglobino milteliai; užpildas: mikrokristalinė celiuliozė; geležies (II) sulfatas; lipnumą reguliuojančios medžiagos: kalcio fosfatai; emulsiklis: polivinilpolipirolidonas; lipnumą reguliuojanti medžiaga: silicio dioksidas; glazūros medžiagos: riebalų rūgščių magnio druskos, skingdikliai: hipromeliozė, polidekstrozė, polivinilo alkoholis; dažikliai: kalcio karbonatas, geležies oksidai ir hidroksidai, indigotinas; lipnumą reguliuojanti medžiaga: talkas, emulsikliai: polietilenglikolis, kokosų aliejaus vidutinės grandinės trigliceridai, lecitinas (sojų)

Papildoma informacija apie RICHTER FerroHemo®

RICHTER FerroHemo® yra raudonos, plėvele dengtos, kapsulės pavidalo tabletės lizdinėse plokštelėse; vienoje lizdinėje plokštelėje yra 20 tablečių; vienoje dėžutėje yra 2 lizdinės plokštelės. Maisto papildas tinkamas vartoti 36 mėnesius nuo pagaminimo datos. Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės po “Geriausias iki” nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, RICHTER FerroHemo® vartoti negalima. Maisto papildas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. RICHTER FerroHemo® yra registruotas prekės ženklas.

Laikyti vėsioje (15 – 25 °C), sausoje vietoje. Saugoti nuo šilumos ir drėgmės. Nelaikyti vonios kambaryje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: pagaminta Belgijoje GlobiFer Intl. užsakymu Platintojas: Gedeon Richter Plc., Gyömrői út 19-21. 1103 Budapest, Vengrija