Geležies trūkumas

Pirmieji požymiai
red

Nuovargis

red

Galvos svaigimas

red

Dažni galvos skausmai

Nėščioms moterims

Fiziologiškai nėštumo laikotarpiu geležies poreikis padidėja 2 – 3 kartus. Geležis svarbi aprūpinant organizmą deguonimi, vaisiaus augimui. Nėščiosioms anemija išsivysto dėl geležies stokos. Anemija yra pavojinga būklė susijusi su naujagimių sergamumu, nepakankamu vaisiaus augimu ar mirtingumu. Nėščioms gali grėsti nėštumo komplikacijomis, priešlaikiniu gimdymu, menkesniu atsparumu infekcijoms. Įrodyta, kad reguliariai vartojami geležies papildai gali padėti palaikyti normalų geležies kiekį organizme nėštumo metu. Richter Ferrohemo geležis su hemoglobinu, išskirtinės formulės geležies papildas derinamas su visaverte mityba gali aprūpinti nėščiųjų organizmą visa reikalinga geležimi, palaikyti normalų jos kiekį, kuris reikalangas nėštumo metu ir po gimdymo.

Moters sveikata

Geležies stokos anemija, Lietuvoje, nustatoma kas trečiai vaisingo amžiaus moteriai. Geležies stoka būdinga gausiai kraujuojančioms per mėnesines, turinčioms gimdos miomas ar esant gausiems tarp cikliniams kraujavimams prieš menopauzę.
Geležies trūkumas gali įtakoti ne tik moters savijautą, bet ir išvaizdą. Tai yra vienas iš elementų, būtinų gražiai odai, sveikiems plaukams bei nagams. Richter Ferrohemo papildas, geležis su hemoglobinu, derinamas su visaverte mityba, gali aprūpinti organizmą reikiamu geležies kiekiu. Išskirtinė Richter FerroHemo geležies formulė dera prie rutinos, galima vartoti su maistu ir kava. Gerai toleruojamas, patogus vartoti ir nedirgina virškinimo trakto.

Sveikatai ir energijai

Geležis yra svarbus mikroelementas, kuris dalyvauja daugelyje organizmo funkcijų. Pagrindinė geležies funkcija, aprūpinti audinius deguonimi. Geležies poreikis išauga aktyviai sportuojantiems, jauniems ir sunkų fizinį darbą dirbantiems žmonėms. Geležies stoką dažniau patiria žmonės, kurių mityba nesubalansuota, besilaikantys dietos ar mažinantys svorį.
Geležies papildai ypač gali padėti nukraujavus, po traumų ir kraujo donorams. Geležies absorbcija sutrinka sergantiems virškinimo trakto ligomis. Richter FerroHemo geležies papildas vartojamas mažomis dozėmis ilgą laiką 3-6 mėn. gali padėti papildyti geležies atsargas bei sumažinti geležies stokos anemijos atsiradimo tikimybę.


Geležis su hemoglobinu
Išskirtinė formulė, kuri Jums dera

Susipažinkite su Richter FeroHemo